ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Spotkanie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kłobucku z Gminnymi OPS oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

14 Marzec 2024

W dniu 11 marca 2024 roku w Starostwie Powiatowym w Kłobucku odbyło się spotkanie Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kłobucku z Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Celem spotkania było nawiązanie współpracy w realizacji zadań wynikających z Rozporządzenia MEN z dnia 30 sierpnia 2023 r. w sprawie szczegółowych zadań wiodących ośrodków koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczych. Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w listopadzie 2017 roku Zarządzeniem Starosty została wskazana do pełnienia funkcji wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego w Powiecie Kłobuckim, w ramach realizacji ustawy "Za życiem".

Spotkanie prowadziła Dyrektor PPPP w Kłobucku Pani Małgorzata Orzeł. W spotkaniu uczestniczyła Starosta Powiatu Kłobuckiego Pani Zdzisława Kall, Wicestarosta Pani Aneta Kiepura oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Kłobucku Pani Joanna Kulejewska.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz