ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Punkt Interwencji Kryzysowej w Powiecie Kłobuckim ze wsparciem samorządu powiatowego

12 Marzec 2024

Starosta Kłobucki Zdzisława Kall i Wicestarosta Aneta Kiepura podpisały w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, umowę o dofinansowaniu Punktu Interwencji Kryzysowej w naszym powiecie.

Kłobucki punkt jest prowadzony przez tutejszy Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka. Wsparcie kwotą 13 tys. zł., działań prowadzonych przez TKOPD w Punkcie Interwencji Kryzysowej, to sfinansowanie realizacji zadania publicznego, zgłoszonego w Otwartym Konkursie Ofert, przeprowadzonym przez Starostwo Powiatowe.

Umowę ze strony wykonawcy zadania, podpisali Przewodnicząca Zarządu Mariola Trzepizur-Grzybowska oraz Członek Zarządu TKOPD w Kłobucku Marian Góra.