do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska

Mikołajki z Wojownikiem 2020 roku

17 Grudzień 2020
kategoria:
Sport
 

Jak co roku najmłodsi zawodnicy Klubu Sportowego Wojownik wystartowali w turnieju Mikołajkowym.  W zawodach organizowanych przez KS Wojownik przy wsparciu Starostwa Powiatowego Kłobucku, odlewni Kulej oraz KebaBoss wystartowało aż 300 zawodników.

Oczywiście z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej, turniej został rozegrany bez udziału publiczności oraz rozdzielony na rywalizacje w istniejących grupach treningowych. Odbyło się ponad 15 osobnych mini turniejów od soboty 5 grudnia do piątku 11 grudnia. Wojownicy klubu rywalizowali w konkurencji toru przeszkód na czas z wykorzystaniem dmuchawców, kopnięć na czas oraz układów formalnych.

Dla wielu, były to pierwsze rywalizacje, które nazywamy „turniejem pierwszego kroku”, w których poza uczestnictwem w zabawie, zawodnicy mają możliwość oswajania się ze stresem i tremą startową. Nasi trenerzy są przekonani, że dzisiejsze zawody Mikołajkowe będą świetnym przetarciem przed startami i medalami na arenach w kraju i za granicą. Oczywiście wielkie podziękowania dla instruktorów i pomocników: Artura Osuchowskiego, Macieja Frydrycha, Agnieszki Tkacz, Zosi Cichoń, Agnieszki Cichoń, Olgi Kluby za przygotowanie i profesjonalne przeprowadzenie turnieju.

Wielkie Taekwon również dla wcześniej wspomnianych partnerów naszego turnieju Starostwa Powiatowego Kłobucku, odlewni Kulej oraz KebaBoss którzy nie zostawili Wojowniczego Mikołaja samego i zaopatrzyli go w medale oraz słodycze.

Wielkie taekwon !!!