Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych

12 Maj 2021

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych wszystkim wykonującym ten piękny i odpowiedzialny zawód składamy podziękowania za ofiarną i niezwykle trudną pracę.

Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.

Wasza fachowa opieka zapewnia naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i wsparcie, a codzienna praca darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem.

Życzymy Wam wielu sił i zdrowia do dalszej realizacji wszystkich zawodowych obowiązków, wymagających zawsze poświęcenia się na rzecz drugiego człowieka oraz pomyślności w życiu osobistym.

Zarząd Powiatu Kłobuckiego
Przewoniczący Rady Powiatu