do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Powiat Kłobucki wspiera Dni Długoszowskie

10 Maj 2021
kategoria:
Aktualności
 

Dni Długoszowskie organizowane w Kłobucku, przez tutejsze Ponadregionalne Stowarzyszenie Edukacyjne „Wieniawa”, mocno związane z Zespołem Szkół nr 2 w Kłobucku, to impreza wpisana w życie miasta i regionu kłobuckiego od 20 lat.

Ich jubileuszowa, 20 edycja przypada na bieżący rok. Od ich pierwszej odsłony, jest wspierana przez samorząd powiatowy. Tegoroczne imprezy, zaplanowane w ramach XX Dni Długoszowskich, uzyskały dofinansowanie Powiatu w wysokości 9 500,00 zł. Umowę w tej sprawie podpisali 7 maja, w siedzibie Starostwa, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall, którzy reprezentowali samorząd powiatowy oraz Prezes Stowarzyszenia „Wieniawa” – Andrzej Sękiewicz.      

Powiat Kłobucki wspiera Dni Długoszowskie

10 maj 2021 2 zdjęć