ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych

19 Grudzień 2014

Wydarzenie to jest wprowadzeniem w nastrój Świąt Bożego Narodzenia i na stałe wpisało się w kalendarz imprez Powiatu Kłobuckiego.

Potrawy na świąteczne stoły przygotowane zostaną przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich reprezentujących każdą z gmin Powiatu Kłobuckiego. Ponadto podziwiać można będzie wystawy rękodzieła ludowego i artystycznego oraz zapoznać się z materiałami promocyjnymi: Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Lokalnej Grupy działania "Zielony Wierzchołek Śląska” oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

W części artystycznej zaprezentują się członkinie kół gospodyń wiejskich z Gminy Przystajń oraz lokalna orkiestra dęta.

Organizatorami Prezentacji są: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Gmina Przystajń oraz Rada Powiatowa Kół Gospodyń Wiejskich.