II Sesja Rady Powiatu w Kłobucku

05 Grudzień 2014

W dniu 12 grudnia 2014 roku o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11-go Listopada 6 odbędzie się II Sesja Rady Powiatu w Kłobucku.

1. Otwarcie Sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności Sesji.
  3. Wręczenie Postanowienia Komisarza Wyborczego w Częstochowie w sprawie zmian w składzie Rady Powiatu w Kłobucku.
  4. Ślubowanie.
  5. Przyjęcie proponowanego porządku obrad.
  6. Przyjęcie protokołu z I Sesji Rady Powiatu w Kłobucku.
  7. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  8. Informacja Starosty z działalności Zarządu z okresu między sesjami.
  9. Interpelacje i zapytania radnych.
  10. Informacja o pismach skierowanych do Rady Powiatu i Przewodniczącego Rady Powiatu.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu stałych Komisji Rady Powiatu w Kłobucku.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczących i Wiceprzewodniczących stałych Komisji Rady Powiatu w Kłobucku.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Kłobucku.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Starosty Kłobuckiego.
  15. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
  16. Wnioski i zapytania mieszkańców (około godz. 1000).
  17. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  18. Zakończenie II Sesji Rady Powiatu.