ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Zawody strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości

18 Listopad 2019

W piątek 15 listopada, z okazji Święta niepodległości,  w Szkole Podstawowej w Popowie, kłobucki Zarząd Ligi Obrony Kraju zorganizował przy wsparciu samorządu Powiatu Kłobuckiego tradycyjne zawody strzeleckie dla młodzieży.

Nagrody i dyplomy młodym strzelcom, zwycięzcom klasyfikacji indywidualnych i drużynowych, wręczali m.in. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall oraz Wójt Gminy Popów Jan Kowalik.