Rocznicowe obchody Koła Gospodyń Wiejskich z Wręczycy Wielkiej

18 Listopad 2019

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall oraz Radna Rady Powiatu Aneta Kiepura, uczestniczyli w sobotę 16 listopada w obchodach rocznicy 65 lat działania KGW we Wręczycy Wielkiej.

Reprezentując samorząd i mieszkańców całego Powiatu Kłobuckiego, na ręce Przewodniczącej Danuty Tukaj, złożyli w formie pamiątkowego tablo, podziękowania i gratulacje za wysoko ocenianą i aktywną, artystyczną działalność wręczyckiego koła oraz życzenia dalszych sukcesów i pomyślności dla wszystkich, należących do niego pań.