Zawody strzeleckie z o Puchar Starosty

01 Czerwiec 2021

Kilka dni temu, 28 maja, dla uczczenia Dnia Samorządu Terytorialnego, pracownicy Starostwa Powiatowego, uczestniczyli w pierwszych Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Kłobuckiego. Konkurs rozegrano na terenie leśniczówki w Nowinach.

Zawody dostarczyły sporo emocji, a w finale Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall i  Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Nowak, wręczyli nagrody dla zdobywców pierwszych trzech miejsc. W zawodach zwyciężyli zajmując ex-equo pierwsze miejsce – Magdalena Kasprzyk i Arkadiusz Matuszczyk. Pamiątkowe dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy zawodów.