Uroczyste Obchody Święta Ludowego w Powiecie Kłobuckim

31 Maj 2021

W Złochowicach, w kościele parafialnym od Mszy Świętej rozpoczęto tegoroczne uroczystości Święta Ludowego w naszym powiecie.

Podczas mszy przywołano pamięć Wincentego Witosa wybitnego męża stanu, przywódcy Ruchu Ludowego, Premiera Rządu Obrony Narodowej z 1920 roku.

Wśród uczestników obecni byli przedstawiciele samorządu powiatowego, w tym: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Grzegorz Boski, Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak wraz z radnymi, Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia oraz licznie zgromadzeni samorządowcy i mieszkańcy.

W drugiej części uroczystości zebrani spotkali się na okolicznościowym spotkaniu w sali OSP Złochowice.