ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Zakończenie roku szkolnego w WTZ w Dankowicach

30 Czerwiec 2016

Dla podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dankowicach Drugich zakończył się kolejny rok szkolny i rozpoczęły długo oczekiwane wakacje.

28 czerwca wychowankowie ośrodka w Dankowicach wraz z wychowawcami spotkali się na uroczystościach podsumowujących rok szkolny 2015/2016. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia oraz  przedstawiciele Starostwa-Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki i  Członek Zarządu Krzysztof Nowak.