ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

60 lat OSP Zwierzyniec III

28 Czerwiec 2016

26 czerwca br. jubileusz 60-lecia istnienia świętowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zwierzyńcu Pierwszym, w gminie Panki.

Uroczystość rozpoczęło podniesie flagi państwowej na maszt i raport dowódcy, następnie odczytano kronikę jednostki i odznaczono zasłużonych strażaków. Podczas wystąpień zaproszonych gości gratulowano strażakom pięknego jubileuszu i dziękowano za ofiarną pracę na rzecz ratowania życia, zdrowia i dobytku podczas przeprowadzanych akcji.

W obchodach uczestniczył Starosta Henryk Kiepura, pełniący funkcję Prezesa Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Wójt Gminy Panki Bogdan Praski, Wiceprezes ZP ZOSP RP Dariusz Pilśniak oraz Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku młodszy brygadier Mariusz Droś.