do góry
Strona główna Aktualności

Zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów

05 Maj 2017
kategoria:
Aktualności
 

Jeszcze przed długim weekendem majowym i przed rozpoczęciem matur, w kłobuckich szkołach ponadgimnazjalnych odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych abiturientów i rychłych maturzystów.

W uroczystych zakończeniach, które zawsze, na długo zapadają ich uczestnikom w pamięci, wzięli udział abiturienci, pozostali uczniowie oraz nauczyciele wraz z dyrekcją szkół, a uczestniczący także  w uroczystościach, przedstawiciele samorządu powiatowego, który jest organem założycielskim oraz nadzorującym szkoły ponadgimnazjalne, wręczali najlepszym uczniom nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Wicestarosta Kłobucki Maciej Biernacki przekazywał nagrody wraz z gratulacjami i życzeniami, uczniom w Zespole Szkół na nr 3 ul. Skorupki oraz w Zespole Szkół nr 2 na ul. 3 maja. Z kolei Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Nowak  wręczał nagrody i składał życzenia kończącym szkołę uczniom zespołu Szkół nr 1 na Zagórzu.

Ostatnia z powiatowych szkół ponadgimnazjalnych – Zespół Szkół w Krzepicach, zgodnie ze swoją tradycją, organizuje pożegnanie dla swoich absolwentów po maturach.      

Trzymamy kciuki za pomyślne wyniki egzaminu dojrzałości wszystkich abiturientów.

Zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów

5 maj 2017 51 zdjęć