do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Wykonano podjazdy dla osób niepełnosprawnych w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej

17 Październik 2019
kategoria:
Aktualności

W ramach otrzymanego dofinansowania z RPO Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku wykonał 4 podjazdy dla osób niepełnosprawnych wraz z miejscem parkingowym dla osób niepełnosprawnych w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Kłobucku:

  • przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Ostrowach;
  • przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Truskolaskach;
  • przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Przystajni;
  • przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zajączkach Drugich.

Dzięki tej inwestycji Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku zapewni bezpośredni dostęp do usług medycznych osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, osobom o ograniczonej możliwości poruszania się oraz innym osobom np. matkom z dziećmi na wózkach.

Wartość wykonanej inwestycji 538 684,48 zł.

W dniu 17 października 2019 r. Maciej Biernacki Członek Zarządu oraz Grzegorz Edelman Kierownik Działu Technicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku przeprowadzili przegląd wykonanych podjazdów dla osób niepełnosprawnych.