Kolejny etap prac modernizacyjnych i robót budowlanych Zakładu Fizjoterapii oraz kuchni Szpitala Rejonowego w Kłobucku

17 Październik 2019

Prace budowlane związane z rozbudową oraz zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń Zakładu Fizjoterapii i kuchni Szpitala Rejonowego w Kłobucku wkroczyły w kolejny etap. Na terenie modernizowanej kuchni zamontowano kompleksowe wyposażenie kuchni Szpitala Rejonowego w Kłobucku. Wartość dostarczonego sprzętu 82 540,75 zł.

W spotkaniu na budowie z ramienia podmiotu tworzącego uczestniczył Maciej Biernacki Członek Zarządu oraz Grzegorz Edelman Kierownik Działu Technicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku.