ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

VIII Powiatowy Przegląd Zespołów KGW

04 Lipiec 2016

2 lipca br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kłobucku odbyła się uroczystość łącząca jubileusz 150-lecia istnienia na ziemiach polskich Kół Gospodyń Wiejskich oraz VIII Powiatowy Przegląd Zespołów KGW.

Zaproszeni goście zapoznali się z historią i dotychczasową aktywnością kół działających na terenie powiatu kłobuckiego oraz z dorobkiem artystycznym pań zrzeszonych w organizacji.

Jubileuszowe spotkanie prowadziła Przewodnicząca Rady Powiatowej KGW Monika Mirowska. W obchodach i przeglądzie wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki, Burmistrzowie: Kłobucka - Jerzy Zakrzewski oraz Krzepic - Krystian Kotynia oraz Przewodniczący Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Władysław Serafin.