Szpital Rejonowy w Kłobucku wraca do normalnego funkcjonowania

31 Maj 2021

Od 1 czerwca Szpital Rejonowy w Kłobucku będzie pełnić swoją wcześniejszą funkcję. W uzgodnieniu z Wojewodą Śląskim w placówce nie będzie już tzw. oddziału covidowego.

Wszystkie oddziały pracują normalnie, także pracownie i laboratoria (które funkcjonowały normalnie także w czasie statusu placówki covidowej). Jednocześnie Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku zapewnia, że nadal w szpitalach utrzymany jest reżim sanitarny i wszelkie środki ostrożności. Wciąż obowiązuje zakaz odwiedzin w szpitalach.