do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Turniej dla najmłodszych piłkarzy w Kalei

19 Wrzesień 2019
kategoria:
Aktualności
 

W sobotę 14 września na boisku piłkarskim w Kalei, został rozegrany IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy we Wręczycy Wielkiej.

Na zaproszenie organizatorów, na widowni turnieju znaleźli się m.in. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall. Ze strony gminy obecni byli m.in.: Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński, Przewodniczący Rady Gminy Marek Prubant, Wicewójt Bogusław Głąb oraz Sekretarz Magdalena Kasprzak.

Młodzi piłkarze, reprezentujący początkowe roczniki szkoły podstawowej, grali o puchary i medale ufundowane przez gminę.  Dla najlepszego zawodnika turnieju przewidziano także markową piłkę nożną z autografem Jakuba Błaszczykowskiego.

Turniej dla najmłodszych piłkarzy w Kalei

19 wrzesień 2019 2 zdjęć