do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Trwa remont drogi powiatowej Grodzisko - Pierzchno - Libidza

31 Lipiec 2019
kategoria:
Aktualności
 

Powiatowy Zarząd Dróg w Kłobucku, jednostka zarządzająca w imieniu Powiatu Kłobuckiego, drogami o statusie dróg wojewódzkich i powiatowych na obszarze naszego powiatu, zorganizował  30 lipca Radę Budowy na przebudowywanej drodze relacji Grodzisko-Pierzchno-Libidza.

W roboczym spotkaniu, dotyczącym inwestycji o wartości  3 629 466  zł  uczestniczył  Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z przedstawicielami Starostwa Powiatowego i  PZD w Kłobucku z dyrektorem Andrzejem Kucharczykiem na czele  oraz reprezentanci wykonawcy – firmy REMOST z Olesna. Obecny był także Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński.