ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Powiat wspiera inicjatywy lokalnych organizacji pozarządowych

31 Lipiec 2019

W trakcie 42 posiedzenia Zarządu Powiatu, w dniu 31 lipca, w Starostwie Powiatowym w Kłobucku, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall, podpisali umowę na dofinansowanie XVII Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego Szlakiem Jana Długosza.

W myśl tej umowy, organizatorowi biegu tj. Ponadregionalnemu Stowarzyszeniu Edukacyjnemu „Wieniawa” z Kłobucka, zostanie przekazana dotacja w wysokości 2500 zł. Kontrakt to efekt oferty złożonej przez PSE „Wieniawa” w rozpisywanym co  roku, przez samorząd powiatowy, Konkursie Ofert na realizację zadań publicznych w naszym powiecie. Ze strony PSE Wieniawa umowę podpisał Andrzej Sękiewicz – Prezes. Obecni byli także Członkowie Zarządu Powiatu: Maciej Biernacki i Krzysztof Nowak.