Trwa plener malarski "Powiat kłobucki - okno na świat"

08 Październik 2021

W czwartek 7 października 2021 r. uczniowie klas 5-8, ze Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach wzięli udział w warsztatach malarskich.

Pod opieką Trenera Warsztatów artystki malarki Zofii Trzepióry-Noga dzieci i młodzież malowały akrylami na kamieniach. Pani Zofia w praktycznych warsztatach zapoznała uczestników z techniką malarską. Dzieci i młodzież malowały wybrane przez siebie ... sówki, biedronki, pandy, kotki, pieski i wiele innych. Uczestnicy warsztatów byli bardzo zaangażowani, chętnie podejmowali nowe wyzwanie malarskie. Swoje prace wykorzystają w domach, w swoich pokojach i ogródkach przydomowych.