ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

28 Luty 2017

W niedzielę 26 lutego ponadgimnazjalny Zespół Szkół nr 3 z ulicy Skorupki oraz Niezależna Grupa Biegowa z Kłobucka zorganizowały bieg dla uczczenia pamięci żołnierzy walczących w pierwszych latach po II wojnie światowej, z aparatem władzy tworzącego się wtedy, nowego państwa Polskiego.

W kłobuckiej edycji biegu organizowanego w różnych miejscowościach w Polsce, pod nazwą „Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” wzięło udział ponad 200 biegaczy.

Jednym ze sponsorów kolejnej, cyklicznie rozgrywanej imprezy, był Powiat Kłobucki, reprezentowany podczas rozdania nagród przez Henryka Kiepurę Starostę Kłobuckiego.