ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Transport publiczny w Powiecie Kłobuckim - narada w Starostwie

31 Styczeń 2018

We wtorek 30 stycznia, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, na naradzie dotyczącej transportu publicznego  spotkali się z Arturem Piekaczem - Prezesem Zarządu PKS SA Częstochowa,  przedstawiciele wszystkich gmin naszego powiatu.

Powiat Kłobucki reprezentowali organizatorzy spotkania Henryk Kiepura Starosta Kłobucki i  Krzysztof Nowak Członek Zarządu Powiatu. Uczestnicy spotkania rozmawiali o wyzwaniach w obszarze przewozów pasażerskich, zwłaszcza w dowozie uczniów do szkół oraz o problemach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa w 2018 roku. Prezes A.Piekacz zapowiedział rychłe przedstawienie nowych rozkładów jazdy, na bieżący rok. Zapewnienie sprawnego dowozu mieszkańców do pracy i uczniów do szkół, pozostaje priorytetową kwestią dla powiatowego samorządu.

Transport publiczny w Powiecie Kłobuckim - narada w Starostwie

31 styczeń 2018 2 zdjęć