ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Święto policji

12 Lipiec 2016

12 czerwca w Urzędzie Miejskim w Kłobucku obchodzono Święto Policji.  W czasie uroczystego apelu   41 funkcjonariuszy policji powiatu kłobuckiego otrzymało nominacje na wyższe stopnie. W obchodach wzięli udział przedstawiciele policji i służb mundurowych regionu śląskiego, przedstawiciele samorządu lokalnego oraz nominowani policjanci. Nominacje na wyższe stopnie, funkcjonariusze odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Komendy Policji w Kłobucku  insp. Zbigniewa Legodzińskiego oraz Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Romana Rabsztyna. Podziękowania za wytrwałą i ofiarną służbę na rzecz ładu i bezpieczeństwa dla wszystkich policjantów z okazji ich święta złożył obecny na uroczystości Starosta Henryk Kiepura.