ikonaInformujemy, że w dniach 17-20 sierpnia (piątek i poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Kłobucku będzie pracować w godzinach od 6:30 do 14:30. Nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu).ikonaNABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Święto Policji w Powiecie Kłobuckim

18 Lipiec 2018

Uroczysty apel z okazji Święta Policji odbył się w Kłobucku.

Komendant Wojewódzki  Policji w Katowicach nadinsp. mgr Krzysztof Justyński wręczył Kłobuckim policjantom nominacje na kolejne stopnie awansu.

Starosta Henryk Kiepura w swoim wystąpieniu podziękował Komendantowi i funkcjonariuszom policji za zaangażowanie w pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, podkreślił także zaangażowanie Kłobuckiej Policji w dbałość o wartości patriotyczne i wychowawcze.

Powiat Kłobucki reprezentował Starosta Henryk Kiepura i Przewodniczący Rady Zbigniew Pilśniak.