do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Starostwo współpracuje z przedsiębiorcami

14 Luty 2020
kategoria:
Aktualności

W czwartek 13 lutego na zaproszenie Starosty Kłobuckiego oraz Powiatowego Urzędu Pracy odbyło się coroczne spotkanie informacyjne z przedsiębiorcami.

Głównym tematem było omówienie założeń Krajowego Funduszu Szkoleniowego i innych form wsparcia pracodawców w Powiecie Kłobuckim.

W trakcie spotkania uczestnikom przedstawiona została oferta Urzędu Pracy m.in. ukierunkowana na podnoszenie kwalifikacji pracodawców i ich pracowników poprzez współfinansowanie zatrudnienia oraz doposażenie stanowisk pracy.

Pan Józef Wojtas reprezentujący Agencję Rozwoju Regionalnego zapoznał zebranych z propozycją realizacji usług rozwojowych dla firm, świadczonych przez podmioty wpisane do bazy usług rozwojowych.

W spotkaniu, Zarząd Powiatu Kłobuckiego reprezentował Starosta – Henryk Kiepura, Wicestarosta – Zdzisława Kall oraz Członek Zarządu – Józef Borecki.