ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Starostwo wspiera Seniorów

13 Luty 2020

W dniu 13 lutego br. w siedzibie Starostwa Powiatowego Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali umowę z Akademią Trzeciego Wieku w Kłobucku, na realizację zadania publicznego pod tytułem: „Prawdziwe życie zaczyna się po 60-tce”.

W ramach tego zadania Akademia Trzeciego Wieku, która z sukcesem złożyła ofertę, w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych (NGO), na wykonanie zadań publicznych  w roku 2020. Dotacja, którą Powiat Kłobucki przekaże dla Akademii Trzeciego Wieku,  zgodnie z umową, wynosi 5 000 zł.

Umowę w imieniu Akademii Trzeciego Wieku podpisał: Przewodniczący Zarządu – Henryk Owczarek.