Starostwo wspiera strażaków-ochotników

07 Maj 2019

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Maciejem Biernackim z okazji Dnia Strażaka, uczestniczyli w zebraniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamyku.

Złożyli oni  wszystkim strażakom jednostki, okolicznościowe życzenia i podziękowania za ich zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa współmieszkańców. W imieniu samorządu powiatowego, przekazali także w darze,  elementy wyposażenia i sprzętu strażackiego.

Starosta i wszystkie pozostałe instytucje samorządu Powiatu Kłobuckiego, stale i na różne sposoby wspierają, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu naszego powiatu, pomagając w pełnieniu tej ważnej dla lokalnej społeczności misji.