do góry
ikonaInwestycje Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Północnego Województwa ŚląskiegoikonaOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiegoikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022ikonaInformacja dotycząca bezpośredniej obsługi interesantówikonaCud zjednoczenia - Bitwa Warszawska
Strona główna Aktualności

Starostwo wspiera sport młodzieżowy

23 Październik 2019
kategoria:
Aktualności
 

We wtorek 22 października, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura  i Wicestarosta Zdzisława Kall, podpisali umowę o finansowym wsparciu organizacji turnieju taekwon-do  dla dzieci, w naszym powiecie.

Projekt zorganizowania turnieju zgłosił Klub Sportowy „Wojownik” z Kłobucka, w organizowanym co roku przez Starostwo Powiatowe, konkursie ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie sportu i kultury. W wyniku postępowania konkursowego, projekt uzyskał dotację ze środków, którymi dysponuje Powiat Kłobucki. Ze strony KS „Wojownik”, który zobowiązał się zorganizować turniej do 20 grudnia br. umowę podpisał Prezes Zarządu Artur Osuchowski.