ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Starostwo wspiera sport młodzieżowy

23 Październik 2019

We wtorek 22 października, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura  i Wicestarosta Zdzisława Kall, podpisali umowę o finansowym wsparciu organizacji turnieju taekwon-do  dla dzieci, w naszym powiecie.

Projekt zorganizowania turnieju zgłosił Klub Sportowy „Wojownik” z Kłobucka, w organizowanym co roku przez Starostwo Powiatowe, konkursie ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie sportu i kultury. W wyniku postępowania konkursowego, projekt uzyskał dotację ze środków, którymi dysponuje Powiat Kłobucki. Ze strony KS „Wojownik”, który zobowiązał się zorganizować turniej do 20 grudnia br. umowę podpisał Prezes Zarządu Artur Osuchowski.