do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Starostwo wspiera przedsiębiorców

08 Luty 2017
kategoria:
Aktualności

We wtorek 7 lutego, staraniem  Starostwa Powiatowego w Kłobucku, odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców i samorządowców z terenu naszego powiatu.

Dzięki zaproszonej przez Starostę grupie gości, reprezentującej Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, szczególny nacisk położono na programy wspierające działania przyjazne środowisku, w tym przede wszystkim wspomagające przedsięwzięcia energetyczne ukierunkowane na ograniczenie zanieczyszczeń atmosfery z zakresu niskiej emisji. Aktualne programy  z zakresu wspomagania zatrudnienia i rynku pracy, tradycyjnie zostały przedstawione przez Powiatowy Urząd Pracy.

W spotkaniu uczestniczył m.in.: Andrzej Pilot - Prezes WFOŚiGW, Małgorzata Szymanek – Dyrektor PUP, wójtowie i burmistrzowie gmin z naszego regionu oraz liczna grupa przedsiębiorców i pracodawców. Powiat Kłobucki na spotkaniu reprezentowali: Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki oraz członkowie   Zarządu Powiatu: Józef Borecki i Krzysztof Nowak.

Więcej informacji na www.wfosigw.katowice.pl oraz www.pupklobuck.pl