ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Modernizacja kompleksu pracowni CNC w ZS nr 1 w Kłobucku

06 Luty 2017

Powiat Kłobucki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Wzmocnienie potencjału edukacyjnego Powiatu Kłobuckiego poprzez modernizację kompleksu pracowni CNC w Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku.

Celem projektu jest wzrost potencjału edukacyjnego Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku, ul. Zamkowa 6, poprzez modernizację kompleksu pracowni CNC stanowiących bazę dydaktyczną warsztatów szkolnych. Zakres prac obejmuje: modernizację (prace remontowe: budowlane, elektryczne i instalacyjne)) oraz doposażenie kompleksu pracowni CNC.

Dofinansowanie projektu z UE: 2 358 304,10 zł

Więcej informacji nt. projektu