ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Starostwo wspiera harcerzy

07 Sierpień 2019

7 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, została podpisana umowa między Powiatem Kłobuckim a Komendą Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Kłobucku, w myśl której Powiat wesprze finansowo, kwotą 3 tys. zł. projekt pn. „Razem dla środowiska”, przygotowany do realizacji przez harcerzy z  kłobuckiego hufca.

Umowę ze strony Powiatu Kłobuckiego podpisał Starosta Kłobucki Henryk Kiepura a ze strony kłobuckiego ZHP Komendantka Hufca Beata Pluta.