Starostwo wspiera harcerzy

07 Sierpień 2019

7 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, została podpisana umowa między Powiatem Kłobuckim a Komendą Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Kłobucku, w myśl której Powiat wesprze finansowo, kwotą 3 tys. zł. projekt pn. „Razem dla środowiska”, przygotowany do realizacji przez harcerzy z  kłobuckiego hufca.

Umowę ze strony Powiatu Kłobuckiego podpisał Starosta Kłobucki Henryk Kiepura a ze strony kłobuckiego ZHP Komendantka Hufca Beata Pluta.