ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Przebudowa drogi Popów - Zbory - Florianów

02 Sierpień 2019

Trwają roboty na drodze powiatowej między Popowem a Florianowem.

2 sierpnia Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, reprezentujący inwestora - Powiat Kłobucki,  spotkał się na budowie drogi z Wójtem Gminy Popów Janem Kowalikiem, oraz przedstawicielem kierownictwa  firmy Hucz, realizującej  przebudowę.

W spotkaniu uczestniczyli nadzorujący zadanie, z ramienia inwestora, przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg z Dyr. Andrzejem Kucharczykiem. Koszt inwestycji to  6 856 000 zł. a złożą się na niego środki pozyskane z dotacji Wojewody Śląskiego i Gminy Popów oraz fundusze zabezpieczone przez Powiat Kłobucki w budżecie na bieżący rok.