ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Starostwo wspiera harcerzy

11 Luty 2020

W dniu 11 lutego br. w siedzibie Starostwa Powiatowego Starosta Kłobucki Henryk Kiepura podpisał umowę z Komendą Hufca ZHP w Kłobucku, na realizację zadania publicznego pod tytułem: „Harcerstwo – tradycja i nowoczesność”.

W ramach tego zadania ZHP, które z sukcesem złożyło ofertę, w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych (NGO), na wykonanie zadań publicznych  w roku 2020. Dotacja, którą Powiat Kłobucki przekaże dla ZHP,  zgodnie z umową, wynosi 10 000 zł.

Umowę w imieniu ZHP podpisały: Komendantka Hufca ZHP Beata Pluta i Skarbnik Hufca Katarzyna Szyda.