Starostwo wspiera Seniorów

05 Luty 2019

Powiat Kłobucki od wielu lat wspiera aktywizację społeczną osób starszych. W dniu 5 lutego br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku Starosta Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Zdzisławą Kall podpisali umowę, w myśl której Powiat Kłobucki wesprze dotacją projekt, pod nazwą „Przez edukację do aktywności społecznej osób starszych”. Ze strony Akademii Trzeciego Wieku, umowę podpisał Przewodniczący Zarządu – Marian Góra.
Wysokość dotacji Powiatu kłobuckiego to 5000,00 zł, natomiast całkowity koszt zadania wynosi 6000,00 zł. Pojekt jest kolejnym efektem dobrze układającej się współpracy między samorządem powiatowym a środowiskiem lokalnych seniorów. Termin jego zakończenia, określono na 20 grudnia 2019 r.