ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!

Starosta w Zawadach

15 Czerwiec 2022

Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura spotkał się w Zawadach z przedstawicielami wykonawców wiaduktu nad drogą powiatową relacji Zawady-Władysławów.

W związku z tym, że miejsce pod wiaduktem jest niebezpieczne dla mieszkańców zostaną tam wykonane niezbędne prace, aby osoby tam przemieszczające się nie były narażone na niebezpieczeństwo. Starosta otrzymał także zapewnienie, że po otrzymaniu pozwolenia na budowę inwestor wykona prace docelowe tj. budowę nowej drogi wraz z nawierzchnią i chodnikami.

Prace tymczasowe zostaną wykonane w drugiej połowie czerwca – informuje Starosta Powiatu Kłobuckiego – Henryk Kiepura.