ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!ikonaPOMOC DLA UKRAINY !!!

Powołano Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach

15 Czerwiec 2022

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Kłobuckiego w dniu 15 czerwca, Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall oraz pozostali Członkowie  Zarządu: Maciej Biernacki, Józef Borecki i Krzysztof Nowak uroczyście wręczyli akt powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu w Krzepicach Panu Grzegorzowi Mastalerzowi, który w dniu 31 maja br. wygrał konkurs na to stanowisko.

Pan Grzegorz Mastalerz będzie sprawować funkcję dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach przez okres 5 lat szkolnych tj. od dnia 1 września 2022 roku do dnia 31 sierpnia 2027 roku.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.