Aktualności
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska”
- kategoria:
- Aktualności

We wszystkich zespołach szkół ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez Powiat Kłobucki, w ciągu ostatniego miesiąca, miały miejsca spotkania z młodzieżą połączone z wykładem i prezentacją multimedialną, organizowane przez stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” z siedzibą
w Kłobucku.
W spotkaniach uczestniczył - reprezentując zarząd zrzeszenia LGD „Zielony Wierzchołek Śląska” - Maciej Bernacki, Wicestarosta Kłobucki oraz Marcin Świerczyński, kierownik biura LGD. Przedstawili oni bilans projektów zrealizowanych przez LGD w latach 2007-2013. Prezentując zaś plany działalności zrzeszenia LGD w Kłobucku, w bieżącym okresie planowania tj. w latach 2014-2020 wskazali na nowe możliwości wykorzystania środków unijnych, jakie dają rozwiązania przyjęte w aktualnej perspektywie finansowej.
Otóż w bieżącym okresie planowania, lokalne grupy działania w ogóle, a w naszym powiecie, grupa LGD „Zielony Wierzchołek Śląska”, będą uczestniczyć w rozdziale znaczącej części środków unijnych. Dotyczy to zwłaszcza puli środków przeznaczonych na aktywizację społeczną i zawodową absolwentów. Po ostatecznym określeniu zasad i kryteriów pozyskania dofinansowania, m.in. absolwenci, będą mogli w oparciu o środki z tej puli zaplanować własną działalność gospodarczą.
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska”
21 marzec 2016 9 zdjęć-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 1
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 2
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 3
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 4
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 5
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 6
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 7
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 8
-
Spotkania w szkołach powiatu z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” - zdjęcie nr 9