Sieć 5G w Polsce

25 Lipiec 2019

W związku z prowadzoną nowelizacją ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw przekazujemy Państwu informacje na temat standardu mobilnej komunikacji - 5G.

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało dwie publikacje, które omawiają najważniejsze zagadnienia związane z polem elektromagnetycznym o częstotliwościach radiowych oraz w przystępny sposób wyjaśniają możliwości standardu 5G. Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Biała Księga.pdf 19-07-25 12:12 6.6MB pobierz plik: Biała Księga.pdf
pdf Przewodnik po 5G.pdf 19-07-25 12:12 1.64MB pobierz plik: Przewodnik po 5G.pdf