ikonaFILM "Tego nie można zapomnieć" - rozmowa z kpt. Zygmuntem Grzybowskim ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim

Krzepickie Dni Jakubowe i piknik w Kamińsku z udziałem przedstawicieli powiatu

25 Lipiec 2019

Wicestarosta Zdzisława Kall, reprezentując samorząd Powiatu Kłobuckiego, na zaproszenie organizatorów, uczestniczyła w miniony weekend w VIII Dniach Jakubowych w Krzepicach oraz w pikniku pn. „Dary Lasu na naszym stole - Kamińsko 2019”.

W Krzepicach, Wicestarosta oraz Członek Zarządu Powiatu Józef Borecki, reprezentowali powiat, na uroczystości otwarcia ósmej edycji Krzepickich Dni Jakubowych, organizowanych  przez gminę. Wśród uczestników otwarcia  znaleźli się m.in. Parlamentarzyści z regionu częstochowskiego: Posłanka Halina Rozpondek i Poseł Szymon Giżyński, a także Wicewojewoda Śląski Robert Magdziarz oraz   Wiceprzewodnicząca Sejmiku Śląskiego Beata Kocik. Gości oraz mieszkańców Krzepic i okolicznych miejscowości, uczestniczących w uroczystości otwarcia, powitał Burmistrz Krystian Kotynia wraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Mateuszem Klubą, na czele.

VIII Krzepickie Dni Jakubowe, bogate w wydarzenia kulturalne, trwały  pięć dni.