do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa w powiecie kłobuckim

20 Luty 2017
kategoria:
Aktualności

W poniedziałek 20 lutego, w budynku Starostwa Powiatowego, przy ul. Wieluńskiej  11 w Kłobucku Powiatowa Komisja Lekarska dla powiatu kłobuckiego, rozpoczęła kwalifikację wojskową 2017 roku.

W uroczystym rozpoczęciu działań komisji, której praca potrwa do 16 marca br., wzięli udział m.in.: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Częstochowie ppłk Adrian Klimek oraz Przewodniczący Powiatowej Komisji Lekarskiej - lekarz Waldemar Robak.

Zgodnie z przepisami prawa, podstawową grupą, która podlega tegorocznej kwalifikacji wojskowej są mężczyźni urodzeni w 1998 roku. Przed komisją powinny stawić się również inne osoby podlegające kwalifikacji i wskazane w stosownych przepisach prawa.

Szczegółowy wykaz osób zobowiązanych do stawienia się przed komisja lekarską,  załączamy do niniejszej wiadomości w postaci pliku pdf, a także  można znaleźć na stronie internetowej Wojskowej Komendy Uzupełnień w Częstochowie, pod adresem:  www.czestochowa.wku.wp.mil.pl

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Ogłoszenie - kwalifikacja wojskowa.pdf 17-02-20 15:04 77.2KB pobierz plik: Ogłoszenie - kwalifikacja wojskowa.pdf