do góry
ikonaProf. dr hab. Marian Zembala - "Nigdy nie zapominajcie o swojej małej ojczyźnie ..."ikonaPrezentacja możliwości szkół Powiatu KłobuckiegoikonaBrama odkażająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w KłobuckuikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Koncert Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości

15 Listopad 2019
kategoria:
Aktualności
 

Wieczorem 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura z Wicestarostą Zdzisławą Kall oraz Wójtem Gminy Wręczyca Wielka Tomaszem Osińskim,  uczestniczyli w koncercie pieśni patriotycznych, w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej.

W gronie mieszkańców zgromadzonych na widowni Sali widowiskowej GOK, w  podniosłej i świątecznej atmosferze wysłuchali wielu pieśni i piosenek solowych i chóralnych wykonanych perfekcyjnie, przez dziecięce „Studio Piosenki GOK”, Chór „Con Amore” oraz zespół śpiewaczy lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich „Wręczynki”.   

Koncert Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości

15 listopad 2019 2 zdjęć