Remont drogi powiatowej

23 Sierpień 2021

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Zdzisława Kall podpisali w dniu 23 sierpnia br. umowę z przedsiębiorstwem Hucz Sp. z o.o. sp.k. na remont odcinka drogi powiatowej nr 2066 S w Popowie.

W myśl umowy, firma-wykonawca za kwotę w 296 745,5 zł ma wykonać w ciągu 45 dni od podpisania umowy, prace związane z przebudową drogi na odcinku, na którym znajduje się przejazd kolejowy.

Ze strony wykonawcy, umowę podpisał prokurent Robert Hucz.

Remont drogi powiatowej

23 sierpień 2021 3 zdjęć