Numer alarmowy 112

23 Sierpień 2021

Uprzejmie informuję, że w dniach 9-20 września 2021r. w województwie śląskim nastąpi przekierowanie numeru alarmowego Straży Pożarnej 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112.

W przypadku powiatu kłobuckiego te działania zostały zaplanowane na dzień 20 września 2021r. zgodnie z harmonogramem przesłanym ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Wcześniej również numer alarmowy Policji 997 został przekierowany na nr 112.

Proszę o zapoznanie się z informacją załączoną do tej wiadomości.