do góry
ikonaFILM - Matury w powiecie klobuckimikonaPowiat Kłobucki - bez smogu żyje się lepiejikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020ikonaFILM - Szkolnictwo zawodowe szansą dla ucznia i rynku pracy - pierwsza konferencja on-line w Powiecie Kłobuckim
Strona główna Aktualności

Przegląd teatralny - Wręczyckie Jasełka 2019

23 Styczeń 2019
kategoria:
Aktualności

W niedzielę 20 stycznia, w Sali Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej, finałowym pokazem z udziałem laureatów zakończyła się XV edycja przeglądu zespołów teatralnych „Wręczyckie Jasełka 2019”. 

To ważne dla powiatu kulturalne wydarzenie, w organizacji którego od lat uczestniczą Powiat Kłobucki i  GOK we Wręczycy Wielkiej, w bieżącym roku zyskało nowych współorganizatorów tj.: Lokalną Grupę Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. To tylko jeden z dowodów wysokiej i rosnącej rangi imprezy, w której w bieżącym roku uczestniczyło ze swoimi jasełkowymi przedstawieniami 37 zespołów z terenów powiatów kłobuckiego i częstochowskiego oraz z Częstochowy. Podsumowaniem tegorocznej edycji imprezy jest załączony protokół ustaleń Jury przeglądu.

W gali finałowej, pośród zgromadzonej publiczności, uczestniczyli m.in. przedstawiciele samorządu powiatowego na czele ze Starostą Henrykiem Kiepurą i Wicestarostą Zdzisławą Kall.

Zdjęcia: GOK Wręczyca Wielka

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Jasełka 2019 - protokół.pdf 19-01-23 12:19 280.38KB pobierz plik: Jasełka 2019 - protokół.pdf