Pracownicy samorządowi Powiatu Kłobuckiego w Sejmie

31 Styczeń 2024

W minionym tygodniu grupa pracowników Starostwa Powiatowego i innych jednostek organizacyjnych Powiatu Kłobuckiego, na czele z Wicestarostą Powiatu Kłobuckiego Anetą Kiepurą oraz Członkami Zarządu Powiatu Krzysztofem Nowakiem i Mariuszem Mandatem,  odwiedziła Sejm RP.

W programie wydarzenia znalazło się m.in. zwiedzanie parlamentu oraz możliwość obserwowania sesji plenarnej Sejmu, z galerii przeznaczonej dla publiczności. Uczestnicy tego mini-projektu edukacyjnego,   zorganizowanego z inicjatywy i z pomocą byłego Starosty  Kłobuckiego, aktualnie Posła  Henryka Kiepury, spotkali się także w Sejmie z Wicepremierem, Ministrem Obrony Narodowej Władysławem Kosiniakiem Kamyszem i Wicemarszałkiem Sejmu Piotrem Zgorzelskim.