Płuca po pandemii - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Powiecie Kłobuckim

29 Styczeń 2024

Poseł Henryk Kiepura,  Starosta Powiatu Kłobuckiego Zdzisława Kall, Wicestarosta Aneta Kiepura, Członek Zarządu Powiatu Mariusz Mandat  to tylko część ekipy ludzi dobrej woli, zaangażowanej w Kłobucku, w  kwestę, która w niedzielę 28 stycznia odbyła się  w ramach 32 edycji wielkiej, ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Tegoroczna zbiórka odbyła się pod hasłem puca dla pandemii i tradycyjnie uczestniczyli w niej  pracownicy  Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz jednostek organizacyjnych powiatu.

Finał kwesty w Powiecie Kłobuckim, przy wsparciu lokalnych samorządów, strażaków ochotników i zawodowych, Komendy Powiatowej Policji i wielu innych mieszkańców powiatu, zorganizował jak zwykle, hufiec ZHP w Kłobucku.

Nie znaleziono galerii.