Powołano Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku

13 Maj 2021

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Kłobuckiego w dniu 13 maja, Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall i Członek Zarządu Maciej Biernacki uroczyście wręczyli akt powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku Pani Katarzynie Ścieburze, która w dniu 24 marca br. wygrała konkurs na to stanowisko.

Pani Katarzyna Ściebura będzie sprawować funkcję dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku przez okres 5 lat szkolnych tj. od dnia 1 września 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2026 roku.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Powołano Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku

13 maj 2021 2 zdjęć