Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kłobucku

29 Styczeń 2015

Dzięki przychylności władz Powiatu Kłobuckiego, ta ważna edukacyjna i wspierająca lokalne rolnictwo i rolników placówka, będąca jednostką Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, zmieniła siedzibę. Aktualnie mieści się ona w budynku należącym do Starostwa Powiatowego, przy ulicy Wieluńskiej 11 w Kłobucku.

Po zakończeniu prac adaptacyjnych, kierownictwo ŚODR zdecydowało o oficjalnym otwarciu kłobuckiego ośrodka. W kameralnej uroczystości prócz zaproszonego Zarządu Powiatu, wzięli udział m.in.: Dyrektor ŚODR w Częstochowie – Grzegorz Boski oraz Kierownik kłobuckiego ZDR – Ewa Nowak ze współpracownikami.